NAD PARSĘTĄ NAD PARSĘTĄ
PL
NAD PARSĘTĄ NAD PARSĘTĄ

Nasz obiekt położony jest bezpośrednio nad brzegiem rzeki Parsęty, zaledwie 200 metrów od starówki i centrum miasta.

NAD PARSĘTĄ
Dwie destynacje

Szpitalna 7 przy samej Rzece Parsęcie oraz Młyńska 10

Z większości pokoi oraz restauracji rozciąga się przepiękny widok na miasto i rzekę. Ciekawa okolica zachęca do spacerów wzdłuż Parsęty, aż do kołobrzeskiego portu jachtowego oraz po starym i nowym mieście. Lokalizacja w sąsiedztwie trasy Kołobrzeg-Koszalin sprawia, że jest świetnym miejscem wypadowym na wycieczki po okolicznych miejscowościach.

image
image
Około 1200 m od morza
200 m od starówki i centrum
Piękne widoki z okna
Bliskość do wszelkich usług

Doskonałe warunki

TRANSPORT NAD MORZĘ

Do morza

Odległość do morza to ok 1200 m, dlatego z myślą o Państwa pełnym komforcie, wyposażyliśmy obiekt w hotelowego busa, który dowozi gości bezpośrednio do nadmorskiej strefy miasta.

Poznaj okolicę

W okolicy znajduje się: wypożyczalnia kajaków i rowerów, hala sportowa Millenium, supermarket, rynek. Nad Parsętą to idealne miejsce zarówno na pobyty wczasowe połączone z odnową biologiczną oraz dłuższe pobyty kuracyjne.

Serdecznie Państwa zapraszamy na wypoczynek w sympatycznej i prawdziwie domowej atmosferze!

Piękne uzdrowisko

NOWOCZESNA BAZA NOCLEGOWA

Kołobrzeg

Kołobrzeg to jedno z najpiękniejszych oraz najnowocześniejszych uzdrowisk w Polsce, posiadające jedną z najnowocześniejszych baz noclegowo-wypoczynkowych. Miasto zlokalizowane jest na Pomorzu Zachodnim, u ujścia rzeki Parsęty. Kurort leży także na pograniczu dwóch makroregionów – Pobrzeża Szczecińskiego i Koszalińskiego.

NAD PARSĘTĄ

Wymarzone miejsce

DOGODNA LOKALIZACJA

Kołobrzeg dzięki swoim walorom lokalizacyjnym oraz charakterystycznemu mikroklimatowi jest jedną z najchętniej wybieranych destynacji nad Morzem Bałtyckim.

Kurort w przeciwieństwie do wielu innych nadmorskich miejscowości, tętni życiem zarówno podczas sezonu letniego, jak również w okresie jesienno-zimowym. Duży wpływ ma na to fakt, iż miastu nadany został status uzdrowiska „Uzdrowisko Kołobrzeg”.

Historia Kołobrzegu sięga czasów VIII wieku, natomiast prawa miejskie przyznane zostały miastu w roku 1255. Kołobrzeg obfituje więc w wiele zabytków, a dodatkowo na jego terenie znajduje się aż 6 parków, o łącznej powierzchni blisko 63 ha. Największy z Parków nosi imię Stefana Żeromskiego i zlokalizowany jest tuż przy nadmorskiej promenadzie. Jego powierzchnia to aż 31,1 ha, a sam park stanowi nadmorski park zdrojowy tutejszego uzdrowiska.

Kołobrzeg to także miejsce pełne atrakcji, nie tylko tych nadmorskich. W regionie znajdują się między innymi: Park miniatur i kolejek, liczne parki linowe, Latarnia Morska, Muzeum Oręża Polskiego oraz centrum rozrywkowe Pomerania Fun Park.

Jedną z głównych atrakcji miasta jest również molo mierzące aż 220 m długości, o szerokości 9 m. Pomost spacerowy znajduje się około 4,5 metra nad poziomem morza. Jedną z charakterystycznych cech regionu jest unikalny mikroklimat, który swoimi walorami przyciąga turystów z całej Europy. Kołobrzeg dzięki szerokiej bazie sanatoryjnej, to miejsce wybierane w kierunku leczenia schorzeń takich jak choroby reumatologiczne, choroby ortopedyczno-urazowe, choroby dróg oddechowych, a także choroby kardiologiczne, w tym nadciśnienie.

Miasto jest szczególnie cenione przez kuracjuszy z Niemiec, co przekłada się na dwujęzyczność ofert wielu miejsc oraz lokali.