NAD PARSĘTĄ NAD PARSĘTĄ
PL
NAD PARSĘTĄ NAD PARSĘTĄ

Nad Parsętą serdecznie zaprasza na niezapomniany weekend dla dwojga w Kołobrzegu! Nasza oferta zabiegów to gwarancja Niezapomnianego relaksu w wyjątkowej atmosferze. Usiądź wygodnie, rozluźnij się w naszych wyciszających wnętrzach SPA i wsłuchaj się w swoje ciało .

NAD PARSĘTĄ
Odprężenie i Relaks

Dla pełnego odprężenia i relaksu polecamy szeroki wachlarz masaży częściowych lub całego ciała. Poza tym kosmetyczne zabiegi na twarz i ciało, pielęgnacja dłoni i stóp, z szerokiego wachlarza usług naszego Vital Centrum SPA wybierz te, które najcelniej trafią… Apartamenty nad Parsętą to miejsce, które sprzyja wypoczynkowi o każdej porze roku. Jeśli chcesz zaznać pełni relaksu nad polskim morzem, wybierz się do naszego Vital Centrum SPA nad Parsętą.

image
image
image
Vital Centrum SPA
Sauna fińska
Relaks w jacuzzi
Zabiegi SPA

Chwile relaksu

IDEALNY WYPOCZYNEK

Nabierz sił witalnych

Seans w saunie fińskiej, relaks w jacuzzi, a także odrobina ruchu w basenie pomogą pozbyć się stresu i niepotrzebnych napięć, ożywią ciało i wzmocnią siły witalne . Nasze Vital Centrum Spa nad Parsętą może dogodzić na wiele sposobów.

Wybierz idealny wypoczynek

Każdy z nas ma różne potrzeby. Polecamy także dokonanie wcześniejszej rezerwacji terminu na zabiegi, aby mieć pewność, że skorzystamy z wymarzonego relaksu. Poniżej numer do naszego Vital Centrum Spa. Skomponowaliśmy ofertę w taki sposób, by spełniała wymagania dzisiejszych czasów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty Vital Centrum Spa nad Parsętą!

Skontaktuj się

JESTEŚMY DLA CIEBIE

Recepcja Centrum Vital Spa