NAD PARSĘTĄ NAD PARSĘTĄ
PL
NAD PARSĘTĄ NAD PARSĘTĄ

W naszej restauracji panuje niepowtarzalny klimat ogrodu zimowego.

NAD PARSĘTĄ
Smacznie
​​​​​​​i zdrowo

Duże, panoramiczne okna oraz przepiękny widok na rzekę z pewnością umilą Państwu każdy posiłek. W restauracji serwujemy codziennie smaczne i zdrowe posiłki. Fachowo dobrane menu oraz produkty pochodzące od sprawdzonych dostawców, gwarantujących najwyższą jakość i pochodzenie, zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia.

image
image
image
Smaczne, zdrowe i róznorodne posiłki
Produkty od sprawdzonych dostawców
Kuchnia doceniana przez gości
Organizacja przyjęć okolicznoścowych

Różnorodne potrawy

DOSKONAŁY SMAK

Nasz personel

Nasz personel dba o różnorodność potraw z menu oraz starannie selekcjonuje składniki, dzięki czemu decydując się na dłuższy pobyt w naszym obiekcie, z pewnością nie będziecie Państwo narzekać na monotonność! Na pierwszym miejscu stawiamy doskonały smak i pierwszorzędną jakość serwowanych potraw, dzięki czemu nasza kuchnia zyskała uznanie wielu gości.

Imprezy okolicznościowe

Jeżeli planujecie Państwo zorganizować uroczystość lub przyjęcie okolicznościowe, nasi kucharze są otwarci na Państwa propozycje. Wśród ofert specjalnych przygotowaliśmy kilka propozycji menu dobranych stosownie do okoliczności, uwzględniających różne preferencje. Oferujemy także indywidualną kartę dań tworzoną po konsultacji z naszym szefem kuchni.

Pyszna kawa

CIASTA WEDŁUG WŁASNEJ RECEPTURY

Zapraszamy

Pomiędzy posiłkami serdecznie zapraszamy naszych gości na aromatyczną kawę oraz pyszne ciasta przygotowywane według własnej, tradycyjnej receptury.