NAD PARSĘTĄ NAD PARSĘTĄ
PL
NAD PARSĘTĄ NAD PARSĘTĄ
Postaw NA ZDROWIE a my ZAJMIEMY SIĘ resztą :)
HB – Śniadanie i obiadokolacja

Odkryj nową jakość wypoczynku nad morzem i skorzystaj z naszego wyjątkowego pakietu pobytowego! W zdrowym ciele zdrowy duch - nie musimy o tym nikogo przekonywać. Dbałość o swój dobrostan nie tylko eliminuje potencjalne schorzenia, ale również poprawia nastrój i dodaje energii.

Nie wiesz, jak wprowadzić zdrowe nawyki do swojego życia? A może pragniesz holistycznie zadbać o swój organizm? Teraz jest na to najlepszy czas! Bogata oferta zabiegów, zajęcia sportowe, profesjonalna obsługa - z nami powrót do formy stanie się dziecinnie prosty. Nasz pakiet zdrowotny przyda się każdemu, kto lubi łączyć przyjemne z pożytecznym. W końcu pobyt nad polskim morzem wyzwala same pozytywne emocje. Sprawdziliśmy to osobiście!

Zapraszamy do Kołobrzegu - skorzystaj z naszej oferty i poczuj się jak w siódmym niebie!

Po pierwsze - Nasz sprawdzony plan odnowy: 

Zabiegi kondycyjne

  • aktywny, codzienny spacer poranny z kijkami Nordic Walking, min. 30 minut
  • codzienne wizyty ( min. 30 minut) w naszej sali fitness oferującej szeroki wybór sprzętu

1 x konsultacja medyczna

  • Ocena ogólnego stanu zdrowia, wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań do zabiegów oraz zlecenie zabiegów z zakresu fizykoterapii.

3 x gimnastyka w wodzie

  • Ćwiczenia ogólnousprawniające w basenie, co zwiększa komfort wykonywanych ćwiczeń, odciążając stawy kończyn oraz kręgosłup.

2 x okłady borowinowe

  • Świetnie działają w przypadku schorzeń układu ruchu - zwyrodnień stawów i chrząstek stawowych, obrzęków po stłuczeniu, złamaniu, zwichnięciu oraz bólów kręgosłupa

3 x gimnastyka kręgosłupa

  • Ćwiczenia prowadzone w spokojnym tempie mające na celu wzmocnienie naturalnej stabilizacji kręgosłupa, a także rozluźnienie nadmiernie napiętych mięśni.

2 x seans ( a 45 min.) w GROCIE SOLNEJ 

Grota solna pomaga w zwalczaniu wielu dolegliwości. Panuje tu specyficzny mikroklimat cechujący się wysoką czystością bakteriologiczną. Bogate w minerały i mikroelementy powietrze wdychane podczas wizyty w grocie pomaga w oczyszczaniu dróg oddechowych, rozluźnia mięśnie oskrzeli wspomagając kondycję osób z chorobami układu oddechowego, m.in. z astmą oskrzelową, sprzyja także leczeniu alergii wziewnych i skórnych, a także łagodzi objawy przemęczenia, depresji i nerwicy.

  • Po drugie : 7 noclegów w wygodnych i nowoczesnych pokojach 2-osobowych z balkonem (w większości pokojów ze spektakularnym widokiem na Starówkę i rzekę Parsętę)
  • Po trzecie : 7 wyśmienitych bufetów śniadaniowych ( w cenie śniadania zawarte są napoje: aromatyczna kawa i herbata w różnych odsłonach oraz soki owocowe i woda mineralna).
  • Po czwarte : 7 bogatych bufetów obiadokolacyjnych ( w cenie obiadokolacji zawarte są napoje : różne rodzaje herbat oraz woda mineralna )
  • Po piąte: opiekę hotelowego Concierge, który zadba o Państwa dodatkowe prośby czy życzenia podczas pobytu

Zameldowanie : od godz 15:00                 Wymeldowanie : do godz 10:00

Opłata uzdrowiskowa płatna na miejscu, gotówką 5,40 zł/os/doba.

Garaż podziemny 40 zł/doba

Ważne informacje
Przyjazd
Zameldowanie od 15:00
Wyjazd
Wymeldowanie do 10:00
Polityka względem zwierząt

Zwierzęta domowe do 5 kg są akceptowane jedynie w lokalizacji Szpitalna 7 (100 zł po wcześniejszym zgłoszeniu).

Parking - informacje

Dla obu destynacji istnieje możliwość pozostawienia samochodu na parkingu niestrzeżonym obok obiektu za darmo (w miarę dostępności miejsc parkingowych) lub wykupienie podziemnego miejsca parkingowego w cenie 40zł/doba.

Akceptowane formy płatności:
Diners Mastercard Maestro Visa