Lokalisierung

Hotel an der Parsante

Hotel nad parsętą

Lokalizacja

Nasz obiekt położony jest bezpośrednio nad brzegiem rzeki Parsęty, zaledwie 200 metrów od starówki i centrum miasta.

Z większości pokoi oraz z restauracji rozciąga się przepiękny widok na miasto i rzekę. Ciekawa okolica zachęca do spacerów wzdłuż Parsęty, aż do kołobrzeskiego portu jachtowego oraz po starym i nowym mieście. Lokalizacja w sąsiedztwie trasy Kołobrzeg-Koszalin sprawia, że jest świetnym miejscem wypadowym na wycieczki po okolicznych miejscowościach.

Odległość do morza to ok 1200 m, dlatego z myślą o Państwa pełnym komforcie, wyposażyliśmy obiekt w hotelowego busa, który dowozi gości bezpośrednio do nadmorskiej strefy miasta.

W okolicy znajduje się: wypożyczalnia kajaków i rowerów, hala sportowa Millenium, supermarket, rynek. Nad Parsętą to idealne miejsce zarówno na pobyty wczasowe połączone z odnową biologiczną oraz dłuższe pobyty kuracyjne.

Serdecznie Państwa zapraszamy na wypoczynek w sympatycznej i prawdziwie domowej atmosferze!

Kolberg

Kolberg ist einer der schönsten Kurorte im Norden Polens mit moderner Unterkunftsbasis. Die Stadt Kolberg liegt im nordwestlichen Teil des Landes (Woiwodschaft Westpommern), an der Mündung des Flusses Parseta. Der Badeort befindet sich an der Grenze zwischen zwei Makroregionen – Stettin Küste und Köslin.

Szpitalna 7,
78-100 Kołobrzeg
tel. +48 94 35 234 50
e-mail: recepcja@nadparseta.pl

Kariera w Hotelu
Nad Parsętą