Sauna i fitness

Apartamenty nad parsętą

APARTAMNETY NAD PARSĘTĄ

Sauna i fitness

W trosce o Państwa pełen relaks i komfortowy wypoczynek zapraszamy do spędzenia czasu wolnego w strefie SPA.

Mają Państwo do dyspozycji:

– jacuzzi,
– saunę fińską
– salę fitness.

Serdecznie polecamy aktywny wypoczynek, który zapewni Państwu świetną kondycję i samopoczucie. Obsługa apartamentów z przyjemnością zaproponuje rozwiązania i atrakcje adekwatne do  potrzeb. Dodatkowo w naszej ofercie znaleźć można pakiet zabiegów indywidualnych, które poprawią Państwa samopoczucie i zadbają o regenerację organizmu.

AKTYWNY WYPOCZYNEK

Kołobrzeg to nie tylko kurort uzdrowiskowy, ale także miejscowość, w której aktywnie spędzicie Państwo czas wolny. Cechą charakterystyczną Kołobrzegu jest to, iż wiele miejsc rozrywkowych czynnych jest tu przez cały rok, dlatego udany urlop spędzić można tu zarówno latem, jak i zimą.

Nad Parsętą – jacuzzi, sauna fińska i strefa fitness.

Serdecznie polecamy aktywny wypoczynek, który zapewni Państwu świetną kondycję i dobre samopoczucie. Nasz personel z przyjemnością przedstawi Państwu rozwiązania i atrakcje adekwatne do Państwa potrzeb. W naszej ofercie można znaleźć pakiet zabiegów indywidualnych, które poprawią Państwa samopoczucie i zadbają o regenerację organizmu.

Regeneracja organizmu i naładowanie baterii? Tylko Nad Parsętą. Oferujemy rozbudowaną ofertę odnowy biologicznej. Poczynając od strefy fitness, w której można trenować na najnowszych urządzeniach, przez seanse w saunie, skończywszy na hydromasażu, który pomoże się Państwu maksymalnie zrelaksować.

Jacuzzi Hotel Kołobrzeg

Chwile relaksu i delikatnego masażu całego ciała, poprawia krążenie, a co za tym idzie pozytywnie wpływa na ciśnienie krwi. Hydromasaż rozluźnia mięśnie i odstresowuje organizm. Strumienie wody masujące ciało obniżają ciśnienie krwi, a także łagodzą wszelkie bóle reumatyczne. Po seansie w jacuzzi nasza skóra będzie jędrna i sprężysta. Hydromasaż jest szczególnie polecany dla osób walczących z cellulitem i rozstępami. Warto po seansie w jacuzzi nawilżyć ciało ulubionym balsamem, ponieważ dzięki hydromasażowi substancje odżywcze łatwiej wchłaniają się w skórę. Jacuzzi to także idealne miejsce na spędzenie czasu z najbliższymi. Podczas leczniczego i relaksującego masażu towarzystwo bliskich jest szczególnie wyjątkowe.

Sauna fińska Kołobrzeg

W saunie fińskiej panuje temperatura 100 stopni. Nasza skóra nagrzewa się w niej nawet do 40 – stu kilku stopni, a temperatura całego ciała podnosi się maksymalnie o jeden stopień. Taki stan sprawia, że organizm odczuwa delikatne podwyższenie temperatury jak w przypadku gorączki. W wyniku tego organizm produkuje przeciwciała, które walczą z bakteriami i wirusami. Dlatego seans w saunie szczególnie przyda się osobom przeziębionym. Dzięki podniesionej temperaturze ciała organizm zaczyna się pocić, a wraz z potem pozbywa się toksyn. Sauna jest polecana na zredukowanie stresu oraz zmęczenia, ale również pomaga zahartować organizm. Aby zahartować organizm warto przed oraz po seansie w saunie wziąć zimny prysznic. Takie rozwiązanie poprawia ukrwienie, a także rozluźnia mięśnie i ujędrnia skórę. Dlatego z wizyty w saunie są podstawą dla osób, które chcą zwalczyć cellulit i poprawić kondycję swojej skóry.

Strefa fitness Hotel Kołobrzeg

Nad Parsętą wspiera aktywny tryb życia i aktywny wypoczynek. Dlatego oddajemy do Państwu do dyspozycji Strefę Fitness. Znajdą w niej Państwo najnowszy sprzęt, który ułatwia codzienne trenowanie. Nowocześnie przygotowane zaplecze pozwala na swobodne wykonanie zarówno treningu kardio jak i treningu siłowego. W Strefie Fitness można poćwiczyć na popularnych orbitrekach, ale również sprawdzić swoje siły przy podnoszeniu ciężarów. Na specjalne życzenie klientów oferujemy trenera personalnego, który dopasuje trening zgodnie z możliwościami i predyspozycjami Państwa organizmu. Cała Strefa Fitness jest klimatyzowana, dzięki czemu możemy komfortowo pracować nad swoją kondycją. Nad Parsętą to idealne miejsce na aktywne spędzenie czasu, regenerację i odnowę biologiczna. Dlatego jeśli szukają Państwo noclegów w Kołobrzegu, z basenem, strefą spa, jacuzzi, sauną fińska, grotą solną i strefą fitness – Nad Parsętą to połączenie tych wszystkich atrakcji w jednym obiekcie, w którym mieści się 48 apartamentów dwupokojowych i 18 pokoi dwuosobowych.

Nasza strefa fitness i SPA została stworzona specjalnie dla Państwa. Dlatego polecamy pobyty, które zawierają nieograniczony wstęp do strefy fitness i SPA. Wszystkie aktualne ceny i wolne pokoje można sprawdzić w naszym cenniku.

Kontakt

ul. Szpitalna 7,
78-100 Kołobrzeg
tel. +48 94 35 234 50

e-mail: recepcja@nadparseta.pl

Kariera w Hotelu
Nad Parsętą