NAD PARSĘTĄ NAD PARSĘTĄ
PL
NAD PARSĘTĄ NAD PARSĘTĄ
NORDIC WALKING ? ROWER ? KAJAK ? Spędź u nas przedłużony weekend ( 3 noclegi) i BAW SIĘ wspaniale !
Bez wyżywienia

W pakiecie 3 noclegi w wybranym, nowoczesnym i komfortowym apartamencie typu studio ( 1-pok.) lub suite (2-pok.) w obiekcie Młyńska 10 oraz nieodpłatne korzystanie z mini-basenu, jacuzzi,a także salki fitness.

SKORZYSTAJ z naszych sprawdzonych pomysłów na aktywny wypoczynek i doskonałą zabawę: 

NORDIC WALKING - u nas bezpłatnie wypożyczysz kijki do nordic walking. Używanie kijków aktywuje wiele partii mięśniowych, dzięki czemu zwiększa się stabilność ciała i redukowany jest nacisk na plecy, biodra i kolana, dlatego też sport ten polecany jest osobom pragnącym wzmocnić osłabione stawy i mięśnie. Jest to doskonała aktywność dla osób lubiących długie spacery.

ROWER - w mieście i wokół niego są liczne i popularne trasy rowerowe, m.in. Bike the Baltic ( międzynarodowy szlak rowerowy łączący Szwecję, Polskę i Danię, u nas dostępny odcinek 14,8 km), a także trasa R-10, która biegnie wokół Morza Bałtyckiego ( u nas dostępny odcinek 29,4 km). To niepowtarzalna forma rekreacji na świeżym powietrzu, pozwalająca zarówno na zwiedzanie zabytków, jak i obcowanie z nadmorską przyrodą. Bezpośrednio przy naszym obiekcie zanjduje się wypożyczalnia rowerów, także dla dzieci od 7 lat oraz fotelików dla dzieci, a w naszej recepcji otrzymasz mapy z wykazem wszystkich ścieżek rowerowych oraz gotowymi propozycjami tras.

KAJAK - popłyń niezwykłym szlakiem kajakowym po rzece Parsęcie. Bezpośrednio przy naszym obiekcie, nad brzegiem rzeki, funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu kajakowego, możesz więc samodzielnie zorganizować sobie własną wyprawę lub skorzystać z ofert zorganizowanych spływów kajakowych, jakie są przygotowywane dla chętnych.

 

Weż sobie też u nas "URLOP OD KUCHNI" ( w cenie 350,00 zł/1 os., płatne w recepcji ), a w nim : 

3 bufety śniadaniowe w restauracji obiektu "Nad Parsętą" -vis a vis Młyńska 10 ( w cenie są napoje: kawa, herbata oraz soki niewyciskane i woda mineralna) i

3 bufety obiadokolacyjne w restauracji j.w. ( w cenie są napoje: różne rodzaje herbat oraz woda mineralna)

 

SEE YOU

 

 

 

Ważne informacje
Przyjazd
Zameldowanie od 15:00
Wyjazd
Wymeldowanie do 10:00
Polityka względem zwierząt

Zwierzęta domowe do 5 kg są akceptowane jedynie w lokalizacji Szpitalna 7 (100 zł po wcześniejszym zgłoszeniu).

Parking - informacje

Dla obu destynacji istnieje możliwość pozostawienia samochodu na parkingu niestrzeżonym obok obiektu za darmo (w miarę dostępności miejsc parkingowych) lub wykupienie podziemnego miejsca parkingowego w cenie 40zł/doba.

Akceptowane formy płatności:
Diners Mastercard Maestro Visa