Hotel z basenem i SPA w Kołobrzegu

Apartamenty nad parsętą

Obiekt położony w Kołobrzegu

„Nad Parsętą” to miejsce pełne wygód, relaksu i niezapomnianych przeżyć kulinarnych, które z sukcesem budujemy od ponad 20 lat, wszystko po to, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Zdobyte doświadczenie oraz uważne wsłuchiwanie się w potrzeby odwiedzających, sprawiło, iż świadczone przez nas usługi, zabiegi odnowy biologicznej oraz kosmetyczne zdecydowanie wyróżniają się na tle lokalnej konkurencji. Warto przy tym zaznaczyć, iż cała nasza kompleksowa oferta jest jednocześnie w bardzo atrakcyjnej cenie, dzięki czemu corocznie skorzystać z niej może tysiące gości odwiedzających Kołobrzeg. Oferujemy szereg atrakcyjnych pakietów pobytowych, noclegi z wyżywieniem, oferty biznesowe, dla rodzin z dziećmi czy wiele rodzajów pakietów pobytowych – uzdrowiskowych, medycznych a także tematycznych, dedykowanych osobom z konkretnymi przypadłościami chorobowymi lub seniorom.

Apartamenty ze strefą relaksu, SPA i basenem w najwyższym standardzie

Nie idziemy na kompromisy. Z roku na rok urozmaicamy i poszerzamy naszą ofertę zabiegową oraz SPA, tak by pobyt u nas zawsze był niezapomnianym przeżyciem. Wybierając „Nad Parsętą” masz zawsze pewność udanego urlopu, niezależnie od pogody czy pory roku. Jednym z naszych największych powodów do dumy jest strefa relaksu, gdzie w kojących zmysły kolorach oraz subtelnej, nastrojowej muzyce, mogą Państwo skorzystać z basenu, jacuzzi, sauny a nawet groty solnej.

Basen obiektu „Nad Parsętą” utrzymany jest w stonowanej, ciepłej kolorystyce, jest odpowiednio połączony z innymi obiektami strefy relaksu oraz SPA, tak by po zabiegach, saunie czy seansie w grocie solnej, móc komfortowo odpocząć na leżaku, nad brzegiem basenu. Znajduje się w nim wydzielona strefa dla dorosłych oraz odpowiednia strefa dla dzieci. Jacuzzi jest bezpośrednio połączone z basenem, tak aby móc wygodnie przemieszczać się miedzy poszczególnymi atrakcjami. W basenie znajdują się również dwa rodzaje biczów wodnych, idealnie sprawdzających się w przypadku spiętych, wymagający rozluźnienia mięśni.
Pełnia relaksu i odprężenia – tak mogą wyglądać również Twoje wakacje w Kołobrzegu.

Wyjątkowe SPA i odnowa biologiczna

Mija niemal 20 lat odkąd postanowiliśmy połączyć świadczone przez nas usługi z zabiegami odnowy biologicznej i ofertą SPA. Była to odpowiedź na oczekiwania naszych krajowych oraz zagranicznych gości, którzy oprócz wypoczynku, w trakcie wakacji chcieli również polepszyć swój stan zdrowia czy wygląd. Decyzji tej sprzyjał również wyjątkowy, uzdrowiskowy klimat miasta Kołobrzeg. Jest to miejsce o świetnym stanie powietrza, bogate w złoża wód mineralnych czy borowiny. Panujący tu mikroklimat korzystanie wpływa zarówno na zdrowie ciała, jak i ducha.

„Nad Parsętą” należy do obiektów premium w Kołobrzegu. Jest to zasługa przede wszystkim kompleksowości i atrakcyjności posiadanej oferty zabiegowej oraz SPA. Nasz zespół tworzą wyłącznie najwyższej klasy specjaliści – lekarze, fizjoterapeuci, rehabilitanci, kosmetolodzy czy masażyści. Nasza medyczna i kosmetyczna baza zabiegowa to miedzy innymi: krioterapia, inhalacje, masaże, magnetoterapia, endermologia, balneoterapia oraz wiele wiele innych fantastycznych zabiegów poprawiających zarówno wygląd, zdrowie oraz samopoczucie.
Oddaj się w ręce fachowców od kompleksowej odnowy biologicznej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem – wybierz zabiegi indywidualne lub skorzystaj z szerokiej oferty pakietowej: Cennik.

ul. Szpitalna 7,
78-100 Kołobrzeg
tel. +48 94 35 234 50

e-mail: recepcja@nadparseta.pl

Kariera w Hotelu
Nad Parsętą