Noclegi w centrum Kołobrzegu

Doskonała lokalizacja, kuchnia oraz ceny wakacji – dla całej rodziny

Nad Parsętą zdecydowanie wyróżnia się na tle kołobrzeskiej konkurencji. Świetna cena połączona z doskonałą lokalizacją, kuchnią oraz mnóstwem atrakcji oferowanych gościom, również tym najmłodszym. Rozbudowana baza noclegowa, pokoje i apartamenty blisko morza, z balkonami, z których rozpościera się piękny widok na urokliwą starówkę Kołobrzegu. Obiekt położony jest u ujścia rzeki Parsęty, w sąsiedztwie zieleni oraz okolicznych knajpek i restauracji. Ośrodek łączy w sobie wszystkie zalety wczasów w naszym mieście. Łatwa i wygodna komunikacja z plażą, zaledwie 200 metrów do zabytkowej części Kołobrzegu, 1 kilometr do portu jachtowego, równie blisko od dworca kolejowego. To znaczące ułatwienia dla osób szukających miejsca najbardziej komfortowego pod względem lokalizacji.

Wysoki standard noclegów w Kołobrzegu

Rozumiemy, iż udany wypoczynek to nie tylko udogodnienia i atrakcje. Rozumiemy potrzeby naszych gości. Posiadamy znaczną jak na Kołobrzeg bazę 60 pokoi dwuosobowych oraz 18 apartamentów wakacyjnych dwupokojowych, idealnych dla rodzin z dziećmi. Atrakcyjna cena pozwala naszym gościom zostać u nas dłużej oraz cieszyć się urlopem nad morzem w pełnej okazałości. Ofertę noclegów w centrum Kołobrzegu świetnie uzupełnia serwowana u nas kuchnia. Zawsze świeże i lokalne produkty oraz dbałość o różnorodność menu. Po kulinarnych przygodach można skorzystać ze strefy spa, fitness czy basenu. Dla gości mamy również saunę fińską oraz grotę solną, gdzie można odpowiednio nabrać sił na dalszą część urlopu. Dla tych którzy czas najbardziej lubią spędzać bezpośrednio nad morzem, oferujemy bezpłatny transport na plażę. Bus do dyspozycji gości kursuje regularnie od rana do wieczora.

Oszczędność ceny przy wyborze pakietu specjalnego

Różnorodność ofert specjalnych jest zdecydowanym wyróżnikiem Nad Parsętą. Kołobrzeg to kurort uzdrowiskowy i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych gości, przygotowaliśmy szereg pakietów specjalnych, w których wypoczynek nad morzem, łączymy z ruchem fizycznym, seansami fizjoterapii, pakietami dedykowanymi seniorom, dzieciom czy relaksacyjnych i upiększających pakietów spa. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści z zakresu medycyny, fizjoterapii, kosmetologii. Chętnie doradzi i odpowiednio dobrze pakiet uzdrowiskowy od Państwa potrzeb. Miejsce z jakiego jesteśmy przede wszystkim dumni to nasza baza zabiegowa, odpowiadająca na wszelkie potrzeby naszych kuracjuszy. To nie tylko masaże relaksacyjne czy zdrowotne. Oferujemy profesjonalne zabiegi  balneoterapii, magnetoterapii, elektroterapii, światłolecznictwa, krioterapii miejscowej, kinezjoterapii oraz szereg inhalacji. Doskonałym zwieńczeniem dedykowanych zabiegów są seanse w naszej grocie solnej. Nieskazitelne powietrze wypełnione minerałami soli Morza Martwego. Oprócz leczniczych właściwości panującego tam klimatu oraz unoszących się w powietrzu minerałów, grota to piękne, estetycznie zaprojektowane wnętrze, wygodne leżaki i nastrojowa relaksacyjna muzyka. Wszystko to by leczyć, ale i koić zmysły naszych gości. Wakacje nad morzem uzupełnione o zabiegi zdrowotne czy seanse relaksacyjne, to najlepszy sposób na urlop i spędzenie wolnego czasu.

Noclegi w Kołobrzegu również dla rodzin z dziećmi

Nad Parsętą to udogodnienia dla całej rodziny. Specjalnie zaprojektowana sala zabaw Piotruś Pan dla dzieci w różnym wieku. Łączy zabawę z edukacją oraz mnóstwo atrakcji z animatorami. Możemy wymienić między innymi, stymulujące rozwój i ruch gry edukacyjno- rozrywkowe, zdobienia włosów i twarzy, malowanie buziek, wpinanie warkoczyków do włosów, to wszystko pod okiem doświadczonych opiekunów by dziecko było bezpieczne a rodzice w mogli oddać się chwili we dwoje. Warto wspomnieć również o specjalnej karcie dań dla dzieci, zarówno podczas obiadów i kolacji, ale także śniadania. Oferujemy atrakcyjne zniżki na pobyt z dziećmi w wielu wariantach. Dwójka rodziców z dziećmi od 0-5 lat – pobyt dzieci jest bezpłatny. Dzieci w wieku od 5-12 lat również obejmuje zniżka. Im dłuższy pobyt oraz dodatkowe wykupione wyżywienie czy pakiety, zniżka jest odpowiednio większa.

ul. Szpitalna 7,
78-100 Kołobrzeg
tel. +48 94 35 234 50

e-mail: recepcja@nadparseta.pl

Kariera w Hotelu
Nad Parsętą