Galeria

Wyjątkowy aparthotel w Kołobrzegu – Nad Parsętą

Nad Parsętą to pod kilkoma względami wyjątkowy obiekt w Kołobrzegu. Przede wszystkim swą wyjątkowość zawdzięcza pięknej lokalizacji w centrum Kołobrzegu pomiędzy rzeką Parsętą, a malowniczym Starym Miastem, na którym spotkamy urokliwe kawiarenki, a w powietrzu poczujemy zapach palonej kawy oraz usłyszymy rozmowy mieszkańców i turystów. Kołobrzeg jest wyjątkowym miastem, które warto odwiedzić, jako punkt orientacyjny, dobrze wybrać aparthotel Nad Parsętą, który znajduje się w centralnym punkcie Kołobrzegu.

Nad Parsętą to idealne miejsce na wypoczynek, ale i regenerację organizmu oraz poprawę samopoczucia. Obiekt ma kilkanaście pięter, dzięki temu z najwyższych kondygnacji rozpościera się niesamowity widok na Kołobrzeg, Stare Miasto i rzekę Parsętę. Wiele z apartamentów posiada balkon, z którego można podziwiać piękne widoki, w zależności od strony w której się znajduje. To dlatego pobyty Nad Parsętą za każdym razem są wyjątkowe, za każdym razem mogą mieć Państwo inny piękny widok w nowoczesnym i obiekcie, który oferuje o wiele więcej niż tylko noclegi.

Rehabilitacja i odnowa w Kołobrzegu

Wyjątkowe są również zabiegi, jakie oferujemy Nad Parsętą. Szeroka gama zabiegów, począwszy od zabiegów rehabilitacyjnych, elektroterapii, światłolecznictwa, przez balneoterapię polegającą na leczeniu hydromasażem. Skończywszy na niekonwencjonalnych metodach osteopatii i chiropraktyki. Wszystkie zabiegi są wykonywane i konsultowane z najlepszymi specjalistami. Dzięki nim wiele osób uleczyło swoje schorzenia oraz wróciło do pełnej sprawności. Dlatego pobyt Nad Parsętą może okazać się dobrym rozwiązaniem do zachęcenia bliskiego do rehabilitacji i ćwiczeń, a także poprawić Państwu samopoczucie.

Strefa fitness i SPA – Kołobrzeg

Nad Parsętą. To również wyjątkowa strefa fitness i strefa spa. W strefie fitness znajdą Państwo nowoczesny sprzęt przystosowany do profesjonalnych ćwiczeń. Natomiast strefa SPA to istny raj dla osób lubiących przebywać w jacuzzi, saunie fińskiej czy grocie solnej. Dzięki rozbudowanej strefie SPA można relaksować się tutaj godzinami i poprawiać kondycję swojego organizmu.

ul. Szpitalna 7,
78-100 Kołobrzeg
tel. +48 94 35 234 50

e-mail: recepcja@nadparseta.pl

Kariera w Hotelu
Nad Parsętą