Apartamenty Starówka

Apartamenty nad parsętą

Apartamenty nad parsętą

Apartamenty Starówka

Apartamenty Starówka –  Nad Parsętą położone są na kołobrzeskiej starówce, nieopodal  katedry, ratusza oraz muzeum oręża polskiego. Bliskość centrum miasta oraz brzegu rzeki Parsęta, zachęca do spacerów oraz aktywnego spędzania czasu.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 3 komfortowo wyposażone 2-4 osobowe apartamenty:

Apartamenty nr 1 i nr 2 to dwupokojowe, 2-4 osobowe apartamenty znajdujące się na pierwszym i drugim piętrze budynku, posiadające powierzchnię ok. 33 m2 każdy. Składają się z sypialni z łożem małżeńskim i pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz łazienki. W sypialni oraz w pokoju dziennym znajdują się pojemne szafy zabudowane, w których pomieszczą Państwo wszystkie bagaże. W pokoju dziennym jest dodatkowo rozkładana kanapa oraz telewizor. Aneks kuchenny wyposażony jest w lodówkę i płytę grzewczą, czajnik elektryczny, zastawę stołową i garnki. W apartamencie znajduje się łazienka z prysznicem oraz balkon.

Apartament nr 3 jednopokojowy, 2 osobowy, o powierzchni ok 24 m2, składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i łazienki. W pokoju dziennym znajduje się rozkładana kanapa. Aneks kuchenny wyposażony jest w lodówkę i płytę grzewczą, czajnik elektryczny, zastawę stołową oraz garnki. W apartamencie znajduje się łazienka z wanną. Odległość do morza to ok 1200 m, dlatego z myślą o Państwa pełnym komforcie, wyposażyliśmy znajdujący się nieopodal obiekt Nad Parsętą w busa, który dowozi Gości bezpośrednio do nadmorskiej strefy miasta.

Wygoda i spokój

Jako Goście VIP Apartamentów mają Państwo możliwość bezpatnego korzystania z basenu, jacuzzi oraz parkingu ( w miarę dostępności miejsc) znajdujacych się w Apartamentach Nad Parsetą. Zachęcamy również do wykupienia pobytu wraz z jednym, dwoma lub trzema posiłkami serwowanymi w obiekcie Nad Parsętą. Czeka tam na Państwa rówieniż bogata oferta zabiegów kuracyjnych i kosmetycznych. W okolicy znajduje się: wypożyczalnia kajaków i rowerów, hala sportowa Millenium, supermarket oraz rynek. Apartamenty VIP Nad Parsętą to idealne miejsce na aktywny wypoczynek w sercu mista.

Kontakt

ul. Szpitalna 7,
78-100 Kołobrzeg
tel. +48 94 35 234 50

e-mail: recepcja@nadparseta.pl

Kariera w Hotelu
Nad Parsętą